Úvod

Vítejte na mém webu!

Před několika lety jsem vzhledem ke zhoršenému zdravotnímu stavu (přehodnotila své Ikigai) přestala sportovat, usedla za notebook a zamilovala si asijskou kinematografii.

Z diváka "televizního maniaka" jsem se v srpnu 2018 dopracovala k překladateli, protože jsem se nemohla dočkat překladu audiovizuálních děl, která se mi líbila a dalším důvodem byla příležitost k zužitkování mého jinak neúčelného slovíčkaření v něco (doufám) prospěšného. V mimopracovní době se věnuji volnému překladu anglických titulků k asijské filmové tvorbě (hrané i animované). Překládám převážně (kvůli své netrpělivosti) filmy a jen okrajově (ze strachu, že ztratím nit) seriály. Ráda se směji (přátelé potvrdí, že opravdu hlučně), tudíž mým oblíbeným žánrem je komedie ... i když výjimka potvrzuje pravidlo.

Zájemci o dění na mých stránkách (stav překladu rozpracovaných titulků, změny již zveřejněných informací, mé dojmy ... aj.) mrkněte do novinek. V případě zájmu o přihlášení k odběru stačí zadat Vaší e-mailovou adresu v rychlém přístupu viditelně umístěném pod hlavním menu na každé stránce.  Registrovaní uživatelé jsou k odběru automaticky chtě nechtě přihlášeni.

V sekci překlady naleznete veřejnosti volně přístupné moje překlady rozdělené na plánované, rozpracované a hotové, včetně recenzí a přeložených titulků (repozitář MediaFire, oznamy Discord a Facebook) doplněné odkazy na databáze a filmové servery, trailery (YouTube) a pouze registovaní na uložiště videí (Ulož.to). Předem děkuji, že si mnou přeložené titulky stahujete jenom ke svým soukromým účelům a dál je nikde nešíříte. Propagovat můžete ... pouze informace (doufám pochvalné) o mých překladech s odkazem na můj web. 

Možná už jste vše, co jsem přeložila viděli a nebo hledáte něco jiného, pak se můžete poohlédnou u mých partnerů nebo ostatních překladatelů.

Podívejte se, jaké osobnosti, doramyshow, hudbu nebo anime ráda sleduji, možná Vás někdo nebo něco zaujme.

Plánujete-li stát se amatérským překladatelem, spisovatelem, malířem, hudebníkem či jiným umělcem zaměřeným na Asii a nemáte se kde realizovat (vlastní web či blog), staňme se partnery.

Nově příchozí uživatele upozorňuji na možnost registrace. Stahování mých překladů je povolené všem příchozím, ale k odkazům na videa mají přístup po přihlášení jen registrovaní tj. stávající  uživatelé . Vy, kteří se nechcete registrovat, máte možnost mi o kterýkoliv odkaz napsat

Všichni příchozí návštěvníci mi mohou zanechat věcný vzkaz (týkající se webu, překladů, ale i soukromí) v rubrice Váš názor, a to veřejně v diskusním fóru nebo soukromně v kontaktujte mě. Preferuji konstruktivní kritiku, netoleruji vulgarismy ani přílišný negativismus (hrubé komentáře okamžitě mažu)! 

Pro zpětnou vazbu budu průběžně pod menu na hlavní stránku vkládat různorodé (časem i opakující se) ankety, kde mohou návštěníci anonymně hlasovat. V případě volby ano/ne, všechny účastníky, kteří zvolí variantu "ne", prosím o uvedení důvodu.

Jestliže nemůžete dohledat potřebnou informaci, využijte (zadáním klíčového slova) vyhledavač, přístupný opět pod menu na každé stránce nebo upotřebte ikony v záhlaví

Pokud jste došli až sem, možná si kladete otázku ... s kým máte co do činění. Tak jen silné povahy mohou nahlédnout.

Děkuji za Vaši přízeň i trpělivost a přeji příjemné sledování.

Novinky

I Don't Believe You're A Prince

21.04.2021 21:24
Čína, 2020, 85 min, romantická komedie 13+ Kompletně přeloženo! 

Dear My Name

10.04.2021 14:00
Jižní Korea, 2019, 2x 30 min, romantika 15+ Kompletně přeloženo!

FAILing in Love

05.04.2021 18:22
Jižní Korea, 2019, 5x 50 min, romantické drama 15+ Kompletně přeloženo! Ve vedlejší roli se mi...

Hana ni Keda Mono Second Season

03.04.2021 00:44
Japonsko, 2019, 5x 25 min, romantika 13+ Kompletně přeloženo!

Ukončení ankety č.13 "Jaká mnou přeložená dorama se Vám nejvíce líbila?"

02.04.2021 09:55
Anketa ukončena po dovršení 30 hlasů. Všem hlasujícím děkuji za...

Velikonoční přání 2021

01.04.2021 19:37

Undefeated

13.03.2021 22:39
Thajsko, 2021, 15 min, akční, podle videohry Garena Free Fire  Kompletně...
Záznamy: 25 - 31 ze 126
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>