Právě sleduji

23.09.2020 16:19

Dnes jsem narazila na mrazivou korejskou doramu Graceful Friends. Hezounek Lee Tae Hwan tu hraje vskutku záporného záporáka.

13.09.2020 S nadšení jsem se pustila do Alice. Skvělá podívaná.

01.09.2020 Všechno jsem odložila a vrátila se ke Queen of Ring Splash Splash Love s úžasnou komediantkou Kim Seul Gi a sympaťákem Ahn Hyo Seopem.

Zastavené natáčení! Na poslední dva díly si budeme muset počkat ... překladatelka Andrea Kvasnicová sdílela na Facebooku oznámení o Coroně. Romantickou komedii Men are Men, kde hlavní roli v milostném trojúhelníku ztvárnila Seo Hyun Joo ... záruka příjemné podívané. Oba její nápadníci jsou k nakousnutí. A tak jsem si rozkoukala If Paris Downcast a pokukuji po Lost Romance.

28.07.2020 Li Hong Yi je prostě úžasný. Ve dvanácté epizodě je sladký, když dostane košem, ale v šestnáctém díle, při pokusu o rozesmání Lin Miao, je super roztomilý. To jejich sbližování mě vážně baví. Zrovna jsem se zakoukala do čínské doramky Paraller Love, kde se hlavní hrdinka vrátí v čase a narazí na nadutého Jiao Yanga, kterému musí dopomoci k postu prezidenta v rodinné firmě ... jinak navždy zmizí. 

14.07.2020 Po pár web sériích (Cutie, My Dear Lady, Nervous, The Demon Master, Your Highness, Class Monitor, Boy For Rent ...) jsem se pustila do My Holo LovePříjemná podívaná v čele se sympatickým Yoon Hyun Minem, který s věkem krásní. Námět s UI a hologramem se mi líbil, ani minutku jsem se nenudila a na každý další díl se těšila. 

02.02.2020 V průběhu ledna jsem sfoukla Love With Flaws. Oslnil mě zde, bohužel již zesnulý Cha In Ha a vůbec všichni tři bratři hlavní ženské hrdinky. A i přes pár kilo navíc a nevalné herectví ústředního hrdiny Ahn Jae Hyuna, se mi dorama moc líbila.

02.01.2020 Mezi svátky jsem rozkoukala fantasy He is Psychometric a musím říct ... skvělá podívaná v čele s úžasným Jin Youngem! Díl od dílu graduje ... jsem jako kšandy. Až do posledního dílu jsem se nemoha odtrhnout. Vřele doporučuji.

05.11.2019 Fantasy Arthdal Chronicles, život v komiksu Extraordinary You a duchařinu Hotel Del Luna. A všechny doporučuji!

02.10.2019 The Brightest Star In The Sky. Janice Wu i Z.Tao jsou senzační.

07.07.2019 Sweet Combat s příjemným hereckým párem Lu Hanem a Gabrielle Guan. 

07.04.2019 Nyní jsem na Aki doplňovala chybějící údaje u mnou přidaných doram, narazila jsem na čínskou fantasy romantiku The Rules of Love a hned se zamilovala. Omlouvám se, chtěla jsem ještě dnes přeložit další díl Hana ni Keda Mono... ale (až se podíváte, o co jde, jistě pochopíte, že...) to musí počkat. 

01.04.2019 Trochu lenoším... protože jsem se zakoukala do čínského seriálu Exclusive Memory. Oba hlavní protagonisté Juck Zhang a Li Ting Ting jsou k zulíbání. Nahodila jsem na Aki... snad se někdo chytí a přeloží ho. 

01.01.2019 Právě sleduji Sm:)le, kde mě okouzlil Li Wen Han i komediantka Bella Du.