Úvod

Vítejte na mém webu!

Před několika lety jsem vzhledem ke zhoršenému zdravotnímu stavu (přehodnotila své Ikigai) přestala sportovat, usedla za PC a zamilovala si asijskou kinematografii.

Z diváka "televizního maniaka" (viz. seznam zhlédnutého v doramalistu a animelistu) jsem se (počátkem srpna 2018) dopracovala k překladateli, protože jsem se nemohla dočkat překladu audiovizuálních děl, která se mi líbila a dalším důvodem byla příležitost k zužitkování mého jinak neúčelného slovíčkaření v něco (doufám) prospěšného. Ve svém volném čase překládám převážně (kvůli své netrpělivosti) filmy (seriály jen okrajově). Ráda se směji (přátelé potvrdí, že opravdu hlučně), tudíž mým oblíbeným žánrem je komedie... i když výjimka potvrzuje pravidlo.

Zájemci o dění (stav překladu rozpracovaných titulků, změny již zveřejněných informací, mé dojmy z překladu aj.) na mých stránkách se mohou podívat do novinek. K odběru se lze přihlásit zadáním Vaší e-mailové adresy v rychlém přístupu viditelně umístěném pod hlavním menu na každé stránce. 

V sekci překlady naleznete volně přístupné veřejnosti mé recenze, mnou přeložené titulky (uložené na MediaFire i na portálu do světa k asijské kultuře Akihabara pod mou překladatelskou skupinou ŠaRad, profilem Raduna), dále jsou zde zpřístupěny odkazy na hlavní postavy (filmové servery např. MyDramaList, AsianWiki...), trailery (YouTube) a pouze registrovaní uživatelé mají přístup k uložišti videí (Ulož.to). 

Nahlédněte jaké osobnosti, doramyshow, hudbu nebo anime ráda sleduji, možná Vás někdo nebo něco zaujme.

Pokud jste nebo plánujete být amatérským překladatelem a nemáte se kde realizovat (vlastní web či blog), staňme se partnery

Návštěvníci mi mohou v diskusním fóru zanechat věcný vzkaz týkající se webu. Preferuji konstruktivní kritiku, netoleruji vulgarismy a přílišný negativismus (hrubé komentáře okamžitě mažu)! 

Nově příchozí uživatele upozorňuji na možnost registrace. Stahovat mé překlady mohou všichni příchozí, ale k odkazům na videa mají přístup po přihlášení jen registrovaní tj. stávající uživatelé. Ti, co nemají zájem se registrovat mi mohou o kterýkoliv odkaz napsat.

Kontaktujte mě v případě jakýchkoliv připomínek (nefunkční odkazy, námitky k obsahu, náměty na překlad, nápady na vylepšení nebo návrh k partnerství... ale i osobní dotazy).

Pro zpětnou vazbu budu průběžně pod menu na hlavní stránku vkládat různorodé ankety. Všechny účastníky, kteří zvolí variantu "ne", prosím o  uvedení  důvodu v diskusním fóru nebo kontaktu.

Jestliže nemůžete dohledat potřebnou informaci, využijte (zadáním klíčového slova) vyhledavač, přístupný opět pod menu na každé stránce nebo upotřebte ikony v záhlaví

Děkuji za Vaši přízeň a přeji příjemné sledování. 

Novinky

Registrace webu

19.02.2019 16:00
Vítejte na oficiálních stránkách raduna.eu! Dnešním dnem mám aktivní...

Inuyashiki

17.02.2019 01:20
Japonsko, 2018, 127 min, akční sci-fi Přeloženo!

Older Sister

10.02.2019 17:00
Jižní Korea, 2018, 92 min, akční tragédie 18+ Přeloženo!

Japonské PC hry

19.01.2019 14:22
Při čekání na stažení doramky si třeba můžete zahrát nějakou onlinovku.

Lekce korejštiny

19.01.2019 12:59
KBS World Radio nabízí zdarma 20 lekcí korejštiny v deseti jazycích. Bohužel bez češtiny... takže...

Aktualizace osobností

01.01.2019 16:17
Pozměnila jsem čínskou TOP 10. Právě sleduji Sm:)e a okouzlil mne Li Wen Han...

Výhled

19.12.2018 16:38
Všem, kteří čekají na titulky se omlouvám, trochu jsem polevila... skolila mne viróza, příprava...

Novoroční přání

18.12.2018 23:20

Informace pro návštěvníky

08.12.2018 12:00
Titulky i s odkazy naleznete v rubrice překlady hotové, rozpracované a plánované.
Záznamy: 37 - 45 ze 47
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>